HAKKIMIZDA

Gelişen ve sürekli değişim halinde olan poliüretan terlik sektöründe bir adım önde olabilmek ve sıradan ürün üretmekten çıkıp Dünya standartlarına uygun, ayak sağlığını düşünen ve temel ilkesi “Sağlıklı ve Kaliteli” terlikler üretmektir. “Attığınız her adımda sizinleyiz” sloganı ile yola çıktığımız günlerde yılların vermiş olduğu birikimi ve teknolojiyi birleştirip ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Hedefimiz uluslararası standartlarına sahip günümüzün gelişen teknolojisini ve geçmişin el sanatını birleştirip modaya uygun “Sağlıklı ve Kaliteli” terlik üretmek ve bunu Dünya pazarlarına sunarak ülkemizin ismini bir nebze de olsa sektörde Dünya pazarına duyurmaktır.


VİZYONUMUZ

Daye olarak vizyonumuz eksiksizlik ve kalitelilikdir. Daye, kurulduğu günden bu yana en ileri teknolojiyi kullanarak, ürün kalitesinden taviz vermeyerek, tamamen müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Geçmişte ve günümüzde olduğu gibi, gelecekte de aynı çizgisini takip edecek olan firmamız, hep daha iyiye ulaşmayı kendine hedef edinerek, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecektir. Sahip olduğu ürün çeşitliliği, sunduğu sınırsız çözüm yolları ile Daye, bölgesinde bir "marka" olarak, bu markanın gereklerini yerine getirme kabiliyetine en üst seviyede sahiptir. Şimdiye dek olduğu gibi, Daye, dinamik ve profesyonel yönetimi, sahip olduğu teknik altyapı ve değişen dünya şartlarının bilinciyle kalite politikasından ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek, gelecekte de parlayan bir yıldız olarak hizmet vermeyi sürdürecektir.

MİSYONUMUZ

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek.
• Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, ürünleri üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak.
• Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
• Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak.
• Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.

İlkelerimiz

Herkese karşı adil davranmak.

Ticari ahlak kurallarına önem verilmesi.

Herkesin gelişimi için çaba harcamak.

Çağın gereklerine uygun teknolojik altyapı ile çalışmak.

Yaptıklarında ve söylediklerinde tutarlı olmak.

Herkesin gelişimi için çaba harcamak.